سامانه اطلاع رسانی نرخ طلا سکه و اعلام هشداردهنده امنیتی طلاکلینیک فارس

image

سامانه اطلاع رسانی آنلاین نرخ طلا و مسکوکات دستگاهی است که با همکاری اتحادیه صنف طلا و جواهر و نقره شیراز و پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان فارس و معاونت محترم دادستانی شیراز در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ در شهر شیراز بومی سازی شده و این قابلیت را دارد که کلیه بخشنامه ها و اطلاعیه ها یی که ازسوی خود اتحادیه مربوطه و ارگانهای مختلف ارسال میشود را به صورت آنلاین پخش نماید. و همچنین هدف از راه اندازی این سامانه برای یکسان سازی قیمت_طلا و مسکوکات ،و نیز حمایت از حقوق مصرف کننده در سطح شهر شیراز و استان فارس میباشد.

لذا این سامانه قابلیت پخش فیلم و عکس و اطلاعیه های هشدار دهنده و آموزشی از ارگان های مختلف نظیر : پلیس پیشگیری استان ،پلیس آگاهی و پلیس فتا را دارا میباشد که در پیشگیری از سرقت و کلاه برداری بسیار موءثر میباشد و اینکه نیروی انتظامی و اداره اماکن و اتحادیه صنف طلا فروشان قادر خواهند بود در هر لحظه از طریق این سامانه اطلاع رسانی نرخ طلا و مسکوکات و پیامها و اطلاعیه های خود را به اعضا محترم طلا فروشی ها در واحد های صنفی به صورت آنلاین را انجام دهند.

به عنوان نمونه در صنف #طلا و مسکوکات که یکی از صنوف نیازمند این دستگاه می باشند یکی از معظلات اتحادیه ها #اعلام_نرخ دقیق و به موقع به کسبه و یکسان سازی نرخ خرید و فروش در واحد های صنفی می باشد.

این سامانه در واحد های صنفی #طلا و جواهر فروشان در معرض دید مشتریان نصب میشود که مشتریان بتوانند نرخ طلا و مسکوکات که کالایی سرمایه ای میباشد را به صورت آنلاین مشاهده نمایند و نیز خرید و فروش مطمئن تری را انجام دهند.

 مشخصات فنی سامانه اطلاع رسانی

1. گرافیک فول HD
2. قابلیت نمایش فیلم و عکس و پخش موزیک
3. قابلیت نمایش همزمان کلیه قیمتهای اتحادیه صنف طلا و جواهر، همراه با انس طلا و مسکوکات ، قیمت لحظه ای بازار تهران
 4.قیمت انواع ارز ،نفت و شاخص های بورس و اخبار اقتصادی
5. نمایش کلیه اطلاعیه ها و بخشنامه ها از سوی مراجع قضایی و انتظامی
6.خروجی تصویر HDMI و AV
 7.نیاز به اینترنت wifi

 

جهت خرید محصول با یکی از شماره های زیر تماس حاصل مائید
تماس با ما:
پشتیبانی : 09120044397 تلفن : 07132308119

اشتراک گذاری

logo-samandehi
logo-khalagh